VMS VISION – značka EKOTAB: vyhráli jsme 1. místo v celostátní soutěži Rodinná firma roku

Slavíme úspěch: v 7. ročníku soutěže Equa Bank Rodinná firma roku 2018, pořádané Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR), jsme v kategorii malá firma do 50 zaměstnanců obsadili nejvyšší příčku. Hodnotila dvanáctičlenná odborná porota složená z členů AMSP ČR a velkých významných firem: Equa Bank, Škoda auto, Deloitte, Amway, LeasePlan.

VMS VISION – značka EKOTAB: vyhráli jsme 1. místo v celostátní soutěži Rodinná firma roku

V kategorii středních firem do 250 zaměstnanců získala první místo již pátá generace společnosti Petrof - výrobce klavírů a pianin. Ocenění za VMS VISION – boskovického výrobce prostředků vizuální komunikace značky ekoTAB s pětadvacetiletou tradicí, převzali jednatel Libor Kožoušek a jeho děti, dcera Adéla a syn Vít Kožouškovi.

Vyhlášení vítězů na galavečeru

Výsledky této hlavní tuzemské soutěže o nejlepší rodinné firmy, byly vyhlášeny na výroční akci „Den podnikatelů ČR“, dne 10. října 2018 na pražském galavečeru, v kongresovém sále hotelu Ambassador.
Na akci se vedle malých a středních podnikatelů, představitelů většiny cechů, svazů a asociací, sešli i předseda vlády Andrej Babiš, ministryně průmyslu a obchodu, ministryně práce a sociálních věcí.
Sváteční den dopoledne odstartovala valná hromada AMSP ČR, která loni vyhlásila rok 2018 jako Rok rodinného podnikání a letos spustila Rok digitálního podnikání 2019. VMS VISION je členem asociace a zúčastnili jsme se i valné hromady.
Galavečer pak probíhal za účasti premiéra a členů vlády. Dekorováni byli: nejlepší rodinné firmy, ženy v soutěži Podnikavá žena roku a nejúspěšnější začínající podnikatelé. Ti všichni si odnesli mimořádný mediální ohlas a současně ceny za více jak dva miliony korun. Součástí hlavního programu byla také diskuse s členy vlády zaměřená na digitalizaci - jak je proces naplánován na úrovni státu, jehož cílem je snížení byrokracie a zjednodušení podnikání.

Napsali o nás


Pilíř tuzemské ekonomiky

Rokem rodinného podnikání 2018 se rodinné firmy dostaly do centra pozornosti v celé ČR. Jsou právem považovány za nejdůležitější podnikatelský segment, pilíř tuzemské ekonomiky a jsou nejvyhledávanějšími obchodními partnery. Spotřebitelé i dodavatelé výrazně dávají přednost výrobkům českých rodinných firem.
Generálními partnery soutěže jsou Equa bank, Deloitte a Škoda Auto, partnery jsou společnosti Amway, LeasePlan a další.  Podle slov jejich představitelů a podle AMSP ČR praxe ukazuje, že je velmi důležité, KDO vlastní firmy v naší zemi. Majitelé   firem rozhodují o kvalitě svých výrobků a služeb, o tom, kolik lidí zaměstnají a kolik budou investovat do rozvoje. To vše má samozřejmě vliv na kvalitu života v regionech i v celé ČR. Pokud chceme, abychom všichni prosperovali, je nutné věnovat pozornost majitelům, kteří jsou generacemi spojeni s naší zemí, mají zde své kořeny a mají zde i svou budoucnost. Tito Českou republiku vnímají jako svůj domov a podle toho se k naší zemi a lidem chovají. Je neoddiskutovatelné, že české rodinné firmy jsou národním pokladem, o který je nutné pečovat. Rozvoj rodinných firem je předvídatelný, jsou spolehlivé, dá se s nimi počítat na řadu generací. Význam rodinného podnikání není jen v ekonomické sféře, rodinné firmy udržují tradice a hodnoty, jsou zodpovědné vůči společnosti i životnímu prostředí. Je potěšující, že pozice českých rodinných firem na trhu je stále respektovanější a roste.

Co nám vítězství v soutěži přináší?

„Věříme, že vítězství v soutěži Equa bank Rodinná firma roku přinese oceněným firmám další uznání a zájem o jejich produkty a služby,“ říká Luboš Janoušek, ředitel firemního bankovnictví Equa bank.
„Proč jsme se my, VMS VISION, soutěže Rodinná firma roku zúčastnili? Prvotním impulsem určitě nebyly slíbené ceny, udělované vítězům. Musíme však rozhodně říci, že nás všechny obdržené hodnotné ceny velmi potěšily a udělaly velkou radost. Firmy musí splňovat řadu kritérií, aby se soutěže mohly zúčastnit.  Je nám ctí, že jsme zvítězili ve své kategorii a mohli stát vedle dalších oceněných podnikatelů, kteří jsou stejně jako my, srostlí s naší zemí a svým regionem. Obrovským přínosem je i následná mediální podpora v Hospodářských novinách, na portále Businessinfo.cz, možnost prezentovat se v periodiku Trade News i podpora soutěže na webu AMSP ČR.
Aktivity AMSP ČR směrem k malému a střednímu podnikání považujeme v ČR za důležité a smysluplné. Celostátní soutěž Equa Bank Rodinná firma roku je již tradiční a prestižní záležitostí. Čím více podnikatelů se do aktivit asociace zapojí, tím více posílí její vliv na legislativu a dění v podnikatelské páteři české ekonomiky.
K vítězství ve své kategorii přistupujeme s respektem, pokorou a velmi si jej vážíme. Přináší nám to větší chuť do práce. Je to ocenění dlouhodobé, systematické práce pro všechny, kteří v naší rodinné firmě působí a pracují. Navíc jde o ocenění české produkce a to vždy vítáme,“ říká Libor Kožoušek, jednatel a majitel firmy.

Více informací o soutěži a výsledcích najdete zde
Vedení VMS VISION s.r.o.
ww.ekotab.cz

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články