Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference Zástupce na cestě k úspěchu, kterou pořádala společnost Wolters Kluwer ČR, a. s. nejen pro zástupce ředitelů škol. Konference proběhla 14. 10. 2019 v krásné budově Magistrátu hlavního města Prahy, a to pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. 

Zástupce na cestě k úspěch 2019

Moderátorem konference byl již tradičně Tomáš Hauptvogelbývalý moderátor hlavní zpravodajské relace TV Prima. Mezi hlavní témata patřil aktuální stav nové právní úpravy financování regionálního školstvíochrana osobních údajů od vstupu GDPR vúčinnost nebo stav podpory regionálního školství formou tzv. šablon „Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání“. V průběhu akce také proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků 6. ročníku soutěže o nejlepšího zástupce ředitele školy „Zlatá karabina“. Ocenění zástupci dostali jutové nástěnky boardOK z naší produkce a cenu pro vítěze předala zástupkyně naší firmy, Ing. Ivana Jančová. 

Pro účastníky akce jsme připravili doprovodný program, při kterém měli možnost si vyzkoušet klasickou školní tabuli ekoTAB na zvedacím stojanu, na které je instalován interaktivní dataprojektor EPSON EB-695Wi, který je ovládán dotykem pera i prstu. Produktový specialista, Stanislav Dobrozemský, všechny zájemce seznámil s možnostmi, které jim tato sestava poskytuje, a účastníci odcházeli obohaceni o cenné poznatky. 

Produkty

Odebírat newsletter

Chcete dostávat novinky do
vašeho emailu jako první?

Nejnovější články

Školství 2020
Školství 2020

V letošním roce jsme opět byli partnerem odborné konference Šk…

Zástupce na cestě k úspěch 2019
Zástupce na cestě k úspěch 2019

Již po páté jsme byli generálním partnerem odborné konference …

EPSON - Business solution day 2019
EPSON - Business solution day 2019

Držíme krok s moderními technologiemi, proto jsme se i letos z…

Všechny články